Wisła Jankowice - strona nieoficjalna

pon.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Porażka Pomimo wyrównanej gry !!!

• autor: PrzEmEk.17, 2014-09-27 18:40

W kolejnym meczu naszej drużyny zmierzyliśmy się z wyżej notowanym przeciwnikiem Wolanką Wola Filipowską . Pojedynek był bardzo wyrównany pomimo braków kadrowych . Wisła wyruszyła na potyczkę bez swojego kapitana Janusz Hudzika zawieszonego za 4 kartki , oraz bez podstawowych zawodników Sebastiana  Wodza , Marcina Nędzy , Przemysława Wróbla , Bartosza Iglewskiego , Pawła Siłakiewicza .

Wolanka Wola Filipowska  2-0 Wisła Jankowice

Mecz rozpoczął się zgodnie z planem o 15.30. Obydwie drużyny wyszły na boisko bardzo zmotywowane przez swoich trenerów, z jednej strony trener Ryba z drugiej Bębenek. Przed meczem okazało się, że trener Wisły nie będzie mógł skorzystać z etatowego bramkarza, zastąpił go grający pomocnik Kacper Kciuk. Pozycja nie była obca młodzieżowcowi, często bronił podczas sparingów jak i na treningach. Początek meczu był bardzo wyrównany, gra toczyła się na środku boiska. Z upływem czasu zaczęła się uwidaczniać przewaga gospodarzy. Efektem był niesygnalizowany szczał w 10 minucie zza pola karnego Noworyty w samo okno bramki bronionej przez Kciuka. Pomimo straconej szybko bramki zawodnicy Wisełki chcieli szybko wrócić do gry, efektem był szczał z dystansu Pająka i niecelna główka Blicharskiego w podbramkowej sytuacji. W 30 minucie miała miejsce pomyłka sędziowska, który wypatrzył wynik. Sędzia główny po faulu jednego z obrońców Wisły na 16 metrze wciąga faul w pole karne, dyktując tym samym karny krzywdzący Jankowice. Pomimo głośnych protestów zawodników i trenera sędzia pozostał niewzruszony. Kontrowersyjna 11 zostaje zamieniona na gola przez Kempkę w 30 minucie. Warunki do gry stawały się z minuty na minutę coraz cięższe, murawa zamieniała się w grzęzawisko. Na efekty nie trzeba było czekać, zawodnicy raz za raz dostawali napomnienia od rozjemcy. Efektem tego była 2 żółta kartka dla defensywnego gracza Wisły Kuby Kciuka w 70 minucie. Pomimo pozostawienia sporo zdrowia na boisku ( grzęzawisku ) po pod koniec zawodów niemożna było tego już nazywać boiskiem wynik się nie zmienił.

Wolanka Wola Filipowska : D.Mirek - Ł.Skotniczy M.Grochal Ł.Nowak Ł.Żbik - D.Kalęba P.Kowalski M.Lasoń S.Kocot - D.Kempka A.Noworyta

Wisła Jankowice : K.Kciuk - J.Pierzchała M.Pierzchała L.Pająk ( A.Pawlak 80 ) - K.Kciuk M.Blicharski D.Butora ( K.Płoszczyca 75 ) K.Nędza ( P.Budzowski 70 ) P.Koziarz P.Franaszek - M.Bigaj

Bramki strzelili :

10 - Artur Noworyta

30 - Dawid Kempa z karnego

Widzów : 30

Autor: Treść:pozostało znaków:

Brak aktywnych ankiet.

Promyk Bolęcin 3:2 LKS Wisła Jankowice
2019-11-09, 17:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zagórzanka Zagórze 1:0 LKS Wisełka Rozkochów
Fablok Chrzanów 1:3 UKS Dulowa